Воротарі
21 Ткаченко Олександр 19.02.1993
1 Шуст Богдан 04.03.1986
12 Непогодов Дмитро 17.02.1988
  Захисники
79 Пилявський Андрій 04.12.1988
44 Даллку Ардін 01.11.1994
3 Сімінін Сергій 09.10.1987
54 Дитятьєв Олексій 07.11.1988
4 Пердута Ігор 15.11.1990
23 Сапай Вадим 07.02.1986
17 Чеснаков Володимир 12.02.1988
  Півзахисники
8 Ткачук Андрій 18.11.1987
7 Кобахідзе Олександр 11.02.1987
10 Турсунов Санжар 29.12.1986
19 Одарюк Володимир 13.02.1994
27 Голодюк Олег 02.11.1988
99 Зарічнюк Євген 03.02.1989
30 Бартуловіч Младен 05.10.1986
82 Ребенок Павло 23.07.1985
6 Скляр Олександр 26.02.1991
  Нападники
9 Загорулько Артур 13.02.1993
13 Хльобас Дмитро 09.05.1994
26 Коломоєць Юрій 22.03.1990

Календар
01.10.2016
"Дніпро" Дніпро - "Олександрія" Олександрія
"Сталь" Кам`янське - "Чорноморець" Одеса
"Ворскла" Полтава - "Олімпік" Донецьк
02.10.2016
"Динамо" Київ - "Зірка" Кропивницький
"Шахтар" Донецьк - "Зоря" Луганськ
"Волинь" Луцьк - "Карпати" Львів
Основний склад Молодіжний склад
Основний склад Молодіжний склад
Турнірна таблиця
  КОМАНДА И В Н П М О
1 "Шахтар" Донецьк 9 8 1 0 22-5 25
2 "Зоря" Луганськ 9 6 2 1 16-7 20
3 "Динамо" Київ 9 6 1 2 17-7 19
4 "Чорноморець" Одеса 9 4 2 3 7-9 14
5 "Олександрія" Олександрія 9 4 1 4 14-13 13
6 "Олімпік" Донецьк 9 4 1 4 14-18 13
7 "Ворскла" Полтава 9 3 3 3 10-9 12
8 "Дніпро" Дніпро 9 2 3 4 9-11 9
9 "Зірка" Кропивницький 9 2 2 5 6-15 8
10 "Сталь" Кам`янське 9 1 4 4 7-12 7
11 "Волинь" Луцьк 9 1 2 6 6-17 5
12 "Карпати" Львів 9 1 2 6 9-14 -1
  КОМАНДА И В Н П М О
1 "Динамо" Київ 9 7 2 0 21-5 23
2 "Шахтар" Донецьк 9 7 1 1 30-7 22
3 "Олімпік" Донецьк 9 5 3 1 18-11 18
4 "Карпати" Львів 9 5 3 1 14-7 18
5 "Зоря" Луганськ 9 4 1 4 11-12 13
6 "Чорноморець" Одеса 9 3 2 4 12-10 11
7 "Сталь" Кам`янське 9 2 4 3 16-15 10
8 "Ворскла" Полтава 9 3 1 5 11-18 10
9 "Дніпро" Дніпро 9 2 2 5 13-15 8
10 "Олександрія" Олександрія 9 1 4 4 11-16 7
11 "Волинь" Луцьк 9 2 1 6 8-30 7
12 "Зірка" Кропивницький 9 0 2 7 5-24 2
Основний склад Молодіжний склад
Основний склад Молодіжний склад